logo

Склопакети

Склопакети

Поділитися:

Надаємо послуги по заміні склопакетів в пластикових, алюмінієвих, дерев’яних вікнах і дверях всіх видів і розмірів.
Наші майстри в кожному районі Києва.
Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті.

Розбився склопакет, запотівають вікна? Вас врятує комапния РКС: заміна склопакетів, ремонт склопакетів, швидке виготовлення, доставка, монтаж!

Сама об’ємна частина сучасної віконної конструкції – це склопакет. Сьогодні на українському ринку широко представлені вікна з різних матеріалів від численних виробників. Незважаючи на те, що вони розраховані на агресивну дію атмосферних опадів і виконуються з матеріалів високої якості, таким конструкціям може знадобитися ремонт або навіть заміна склопакетів.

Фахівці компанії РКС мають багаторічний досвід якісного ремонту та сервісного обслуговування вікон усіх, представлених на ринку, марок. Ми працюємо з усіма типами профілів, і зробимо швидку і якісну заміну головного елемента.

Заміна склопакетів

Якщо вашим вікнам необхідна заміна склопакетів вікна, або ремонт склопакетів – зателефонуйте нам і наші фахівці нададуть вам необхідну консультацію, а так само швидко і якісно встановлять потрібний склопакет!

Привід для заміни

Основними причинами, через які може вирішити заміна скла у вікні, є:

1. розгерметизація;

2. руйнування скла (часткове або повне);

3. поява конденсату (запотівання, обмерзання).

Руйнування конструкції може бути викликане механічним впливом, сильним поривом вітру або перепадом температур. Також нерідкі випадки, коли воно було неправильно змонтовано – з порушенням геометрії, внаслідок чого виникає необхідність заміни скла.

У нашу компанію звертаються з проханням поновлення однокамерного склопакета двокамерним з метою поліпшення тепло- і звукоізоляції. Слід зазначити, що виконати таку послугу цілком можливо, тільки потрібно посилення кріплення конструкції.

Заміна склопакета вікна вирішить вашу проблему!

Варто враховувати, що замінити одне пошкоджене вікно можна лише в тому випадку, якщо в ньому встановлено і не розбите спеціальне скло (фактурне, тоноване), інакше його важко підібрати для виготовлення нового. В іншому випадку замінити потрібно буде весь.

Замінасклопакетів – це складна робота, що вимагає знань і майстерності. У процесі її виконання відновлюється геометрична форма. Існує багато варіантів такої, для правильного вирішення необхідний точний вимір, вибір потрібного типу і його параметрів.

Фахівці компанії РКС нададуть професійні консультації з виниклих питань, запропонують оптимальний варіант. Попередньо ми проводимо діагностику ушкодження, для виявлення необхідності робіт. Також менеджери компанії нададуть інформацію про догляд і правильну експлуатацію складних віконних систем, щоб у майбутньому уникнути подібних проблем. Якщо вам потрібна заміна склопакетів, ремонт склопакетів, заміна скла у вікні – наші спеціалісти завжди прийдуть вам на допомогу!

Ремонт склопакетів

Поки ціна ще невелика, замовте дзвінок або зателефонуйте самі. Заміна скла у вікні це – хороший спосіб заощадити і швидко вирішити проблему!

Наші Майстри вміють багато: Відремонтувати Вікна, Двері, Балкони. Виготовити та встановити москітні сітки Склопакети, Доводчики, Підвіконня, відливи, козирки. Встановити, налаштувати супутникові антени. Та інші види робіт.
Звертайтеся до нас.